Ogłoszenia w prasie
wczytywanie treści...
Ogłoszenia w Internecie
wczytywanie treści...
Oprogramowanie
wczytywanie treści...
Strony internetowe
wczytywanie treści...
Pozycjonowanie stron

Wszystkie strony należące do Grupy Dawro są pozycjonowanie przez naszych specjalistów z www.ipozycja.pl
Pełna oferta pozycjonowania strony na www.ipozycja.pl. Sprawdź!

 

Czym jest według nas pozycjoniowanie stron?

 

Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient po nawiązaniu współpracy dostaje od nas szczegółową informację na temat strategii pozycjonowania jego strony. Dobrze dobrane słowa kluczowe i odpowiedniej jakości linkowanie z pewnością pomoże w trafnym dotarciu do strony. Klient otrzymuje indywidualny zestaw działań jakie zostaną wykonane aby efektywnie pozycjonować stronę.

 

Różnorodność

Wyszukiwarka Google to jedno z najpopularniejszych narzędzi, które grupuje i udostępnia informacje w sieci. Każdy ją zna, każdy z niej korzysta, jednak nie wszyscy wiedzą, że wyniki jakie nam pokazuje są efektem działań SEO. To one decydują kto wyświetli się pierwszy w wyszukiwarce Google, a kto przestanie istnieć w sieci. Pozycjonowanie jest pierwszym narzędziem promocji w Internecie, za nim podąża reklama kontekstowa AdWords i social marketing. Różnorodniść w działaniach seo sprawia, że pozycjonowana strona jest bardziej autentyczna dla automatów indeksujących strony. Rozbudowany system linków ze stron tematycznych pozwala nam na świadome wpływanie na pozycje stron.

 

Bezpieczeństwo

Wszystkie działania SEO są skrupulatnie dopasowywane do potrzeb klienta i kontrolowane. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, dobrej jakości sposobów budowania reputacji w sieci. Stawiamy na jakość, a nie ilość dzięki czemu mamy bardzo wysoką skuteczność. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Nasze działania oscylują tylko w granicach white hat SEO. Zgodnie z obecnymi na daną chwię wskazówkami dla Webmasterów dbamy o bezpieczeństwo i niwelujemy ryzkyko dostania fitrów i banów do minimum.

 

Panel pozycji

Naszym klientom udostępniamy przejrzysty panel sprawdzania pozycji, gdzie można obserwować efekty naszej pracy. Panel zawiera podstawowe informacje o frazach i stronie, a także automatycznie podlicza koszty i prezentuje je w przystępny sposób.

 

Google Analitics

Każdą pozycjonowaną stronę podpinamy do pogramu Google Analytics, który mierzy ilość odwiedzin strony i dziesiątki innych czynników. Tu sprawdzisz jak pozycjonowanie wpływa na przyrost Twoich klientów.

 

Aby strona mogła skutecznie pełnić swoją rolę musi być łatwo odnajdywana przez Internautów. Dlatego też w przypadku wykupienia naszych usług hostingowych oferujemy darmowe zgłoszenie strony WWW do najpopularniejszych wyszukiwarek.
Polityka bezpieczeństwa
wczytywanie treści...
Transport, składowanie
wczytywanie treści...
Obsługa informatyczna
wczytywanie treści...

Kontakt:

tel. +48 71 345 07 29
e-mail: k.kubler@dawro.pl